Sezoni 7 - Episodi 5 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 5


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 5

2005

Jaxi kërkojë të gjejë tradhtarin që ka spiunuar tek Lini. Juice largohet nga qyteti me Gemman dhe zbulon qëllimet e saj të vërteta.