Sezoni 7 – Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 6


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 6

1084

Cisco dhe Chesteri bëjnë një udhëtim në kohë dhe ngecin në vitin 1988, duke jetuar dhe rijetuar të njëjtën ditë. Çelësi i rikthimit për në shtëpi gjendet tek shtëpia e fëmijërisë së Chesterit, ku ai refuzon të shkojë.