Sezoni 7 – Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 9

8831

Guri në rrugë: Jezusi e drejton grupin drejt Mbretërisë, për të bindur mbretin Ezekiel të ndihmojë ata dhe Majën e kodrës kundër shpëtimtarëve. Në Aleksandri At Gabrieli bie në një kurth.