Sezoni 8 - Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 12

6789

Udhëheqësit e Hilltopit përballen me një dilemë të vështirë pas ardhjes së vizitorëve të papritur. Ricku gjendet ballë për ballë me një kundërshtar.