Sezoni 8 - Episodi 2 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 2


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 2

8541

Plani që përfshin Alexandrians, Kingdommers dhe Hilltoppers u zbulua. Ndërkohë që Rick vazhdon lufton, përballet me një fytyrë të njohur për të.