Sezoni 8 - Episodi 6 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 6


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 6

8125

Gjërat duken mirë për Rickun dhe grupin dhe plani shkon më së miri. Në Hilltop fillon një argument ku pasojat janë jetë ose vdekje.