Sezoni 8 - Episodi 7 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 7


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 7

7824

Negani duhet të mbështetet tek ndihma e ushtarëve të tij për të përballuar një problem të madh. Rick dhe grupi vazhdojnë me zbatimin e planit.