Sezoni 8 - Episodi 8 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 8


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 8

8213

Gjithçka që ka bërë Rick dhe grupi do të vendoset në provë. A mundet Rick të vazhdojë të luftojë, apo e ka humbur vullnetin?