Sezoni 8 - Episodi 9 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 9


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 9

7161

Rick përballet me vështirësitë pas betejës. Ndërkohë lufta vazhdon në komunitete të tjera dhe një personazh kryesor duhet të bëjë zgjedhje të vështira.