Sezoni 9 - Episodi 1 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 9 – Episodi 1


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 9 – Episodi 1

8282

Rick dhe grupi i tij bëjnë një përpjekje të rrezikshme duke të shkuar në Uashington, D.C, për të kërkuar artefakte që do u duhen për të ndërtuar qytetërimin që ai dhe Carl ëndërronin.