Sezoni 9 - Episodi 12 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 9 – Episodi 12


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 9 – Episodi 12

4912

Ndërkohë që një komunitet përpiqet të ndalojë përçarjen që ka brenda, natyra e vërtetë e një grupi tjetër del në dritë. Një mision për të shpëtuar një shok ka pasoja vdekjeprurëse.