Sezoni 9 - Episodi 13 – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 9 – Episodi 13


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 9 – Episodi 13

5038

Misioni guximtar i Darylit detyron Alphan të dërgojë një grup me njerëzit e saj për të shpëtuar vajzën e saj. Planet e Mbretërisë për tu bashkuar me komunitetet e tjera vendosen në rrezik.