Sezoni 9 - Episodi 16 (I FUNDIT) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 9 – Episodi 16 (I FUNDIT)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sezoni 9 – Episodi 16 (I FUNDIT)

6329

Pas një humbje të madhe komunitetet duhet të kalojnë një stuhi të acartë. Një grup lufton me armikun brenda dhe një tjetër duhet të bëjë një zgjedhje jetë ose vdekje.