Serious Men (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Serious Men (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Serious Men (2020)

3467
 114 min    2020    HD     6.9

I torturuar me statusin e tij shoqëror "pa të drejta", një baba përfiton nga fama e sapo fituar e djalit të tij gjeni. Ai nuk e kupton se sekreti që fsheh do të shkatërrojë pikërisht atë që ai do më shumë.