Settlers (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Settlers (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Settlers (2021)

872
 103 min    2021    Full HD     

Kolonizatorët e parë të Marsit bëjnë të pamundurën për t'i mbijetuar elementeve të natyrës, por edhe njëri-tjetrit.