The Shallows (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Shallows (2016)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

The Shallows (2016)

21978
 89 min    2016    HD     6.7

Nensi viziton plazhin për të cilin e ëma i kishte folur gjithmonë, por parajsa që gjen atje shumë shpejt i kthehet në një ferr, teksa i duhet t'i mbijetojë sulmit të një peshkaqeni.