Shadow in the Cloud (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shadow in the Cloud (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Shadow in the Cloud (2020)

3727
 83 min    2020    Full HD     

Një pilote e Luftës së Dytë Botërore duke udhëtuar me dokumente sekrete në një fortesë fluturuese B-17 has një prani të keqe në bordin e fluturimit.