Shine (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shine (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Shine (2018)

5581
 95 min    2018    HD     4.7

Një djalë i ri kthehet pas vdekjes së babait në lagjen e fëmijërisë dhe ribashkohet me vëllain për të shpëtuar dhe ruajtur kulturën dhe vlerat e komunitetit të tij.