Shiva Baby (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shiva Baby (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Shiva Baby (2020)

3098
 77 min    2020    HD     7.2

Të takosh të dashurin dhe ish të dashurën gjatë një funerali, historia e një studenteje të cilës i duhet të durojë për hir të prindërve turpin e veprimeve të saj.