Shrek (2001) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shrek (2001)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Shrek (2001)

3773
 90 min    2001    HD     7.8

Një gjigand, në mënyrë për të rifituar kënetën e tij, udhëton së bashku me një gomar të bezdisshëm në mënyrë që të sjellë një princeshë për zotërinë e tij, të cilën e dëshiron vetë mbreti.