Shrek the Halls (2007) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Shrek the Halls (2007)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Shrek the Halls (2007)

3026
 28 min    2007    HD     6.4

Një episod i shkurtër i animuar i Shrek duke i vendosur karakteret e filmit vizatimor në kohë Krishtlindjesh.