Sibel (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sibel (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sibel (2018)

1596
 95 min    2018    HD     6.9

E refuzuar nga fshatarët e tjerë, një grua memece del për gjueti për të gjetur një ujk në pyllin afërt, duke sjellë frikë dhe fantazi në mendjet e grave të fshatit.