Siccin 5 (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Siccin 5 (2018)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Siccin 5 (2018)

12861
 92 min    2018    HD     6.6

Hale tërheqë vëmendjen me pamjen e saj ndryshe dhe sjelljen e çuditshme. Ajo jeton në një shtëpi historike dhe të errët në Nevsehir me nënën e saj, gjyshen në depresion dhe tezën e saj Azra. Babai i Hale ishte zhdukur para se të lindte ajo dhe nuk ishte parë më kurrë. Hale sheh një makth të një nate të tmerrshme; babai i saj, të cilin ajo kurrë nuk e ka parë, e fton në një shtëpi të vjetër dhe të pabanuar. Kjo shtëpi është shtëpia e vjetër e gjyshit të saj në fshatin Karain, ku u mbajt një ritual i ndaluar shumë vite më parë. Pas këtij makthi, brenda Hales fillojnë një seri ndryshimesh të pabesueshme. Azra dhe i dashuri i saj, Selim pësuan më shumë nga ky ndryshim i frikshëm i Hale.