Silent Night (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Silent Night (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Silent Night (2020)

931
 93 min    2020    Full HD     

Mark, një vrasës me pagesë në Londrën e Jugut i liruar së fundmi nga burgu, përpiqet të rregullojë gjërat për vajzën e tij, por tërhiqet nga Alan, ish shoku i tij i qelisë, për të bërë një punë përfundimtare.