Silk Road (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Silk Road (2021)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Silk Road (2021)

2659
 112 min    2021    Full HD     5.9

Njëzet e ca vjeçari me ide filozofike Ross Ulbricht krijon Silk Road (Rrugën e Mëndafshit), një faqe të errët në internet që përdoret për shitje droge, ndërsa agjenti i DEA-s Rick Bowden infiltrohet për ta kapur.