Sinister (2012) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sinister (2012)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sinister (2012)

29748
 110 min    2012    HD     6.8

Elisoni, është një shkrimtar që bazohet në krime të vërteta, ai e transferon familjen e tij në një shtëpi ku banorët e saj janë vrarë mizorisht. Në kohën që do të fillojë romanin e tij të ri, ai zbulon në papafingon e shtëpisë një kuti me xhirime të vjetra të cilat tregojnë mbi disa vrasje të kryera… Por me këtë veprim ai vë në rrezik dhe familjen e tij….