SK1 (2014) a.k.a L'affaire – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
SK1 (2014) a.k.a L’affaire


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

SK1 (2014) a.k.a L’affaire

823
 120 min       Full HD     6.6

Historia e vërtetë e Frenk Man, inspektorit të Departamentit të hetimeve kriminale të Francës i cili përballet me çështjen e tij të parë, që ka lidhje me vrasjen e një vajze të re.