Sky Captain and the World of Tomorrow (2004) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sky Captain and the World of Tomorrow (2004)PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

SHOPMANIA.COM.AL

shopmania.com.al

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sky Captain and the World of Tomorrow (2004)

4524
 106 min    2004    HD     6.0

Në një version të avancuar teknologjikisht të vitit 1939, gazetarja Polli Perkins dhe kapiteni Xhozef Sallivan ndërmarrin një hetim mbi zhdukjen misterioze të disa shkencëtarëve, por sa më shumë të reja dalin në shesh, aq më shumë ndërlikohet mision dhe Polli dhe Xho përfshihen në një aventurë të rrezikshme që mund të ndikojë në jetën e tërë njerëzve në botë.