Skyfire (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Skyfire (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Skyfire (2019)

1516
 97 min    2019    HD     5.3

Ishulli Tianhuo i ngjan parajsës. Pothuajse i bën njerëzit të harrojnë se ndodhet në "Unazën e Zjarrit" në brezin vullkanik me famë botërore Pacific Rim. Pas shpërthimit te vullkanit fati i njerëzve në ishull është në rrezik.