Skyline (2010) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Skyline (2010)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Skyline (2010)

2518
 92 min    2010    HD     4.4

Pas një feste të vonë, një grup miqsh zgjohet në mes të natës nga një dritë e mbinatyrshme që kalon përmes dritares. Si mola drejt një zjarri, njerëzit jashtë tërhiqen nëpër drita të çuditshme, të cilat kanë zbritur në të gjithë Los Anxhelesin, e më pas zhduken papritmas në ajër. Mbijetuesit duhet të luftojnë për jetën e tyre, ndërsa forca jashtëtokësore kërcënon të gëlltisë gjithë racën njerëzore nga faqja e dheut.