Skylines (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Skylines (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Skylines (2020)

4824
 113 min    2020    HD     4.6

Kur një virus kërcënon të kthejë hibridet e huaja miqësore tani që jetojnë në tokë kundër njerëzve, Kapiteni Rose Corley duhet të drejtojë një ekip mercenarësh elitë në një mision në botën e huaj për të shpëtuar atë që ka mbetur nga njerëzimi.