Slate (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Slate (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Slate (2020)

2201
 120 min    2020    HD     5.3

Që fëmijë, Yeon-hee gjithmonë ka dashur të ishte një heroinë. Tani që është në fund të të 20-ve , ajo transportohet nga një shesh xhirimi në një botë paralele dhe papritmas ka shansin të jetë me të vërtetë një heroinë.