Slaxx (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Slaxx (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Slaxx (2020)

995
 77 min    2020    HD     

Kur një palë xhinse të magjepsura fillojnë të vrasin stafin e një dyqani mode, i mbetet Libit, një shitëseje të re idealiste, të kuptojë arsyen dhe të ndalë tërbimin e tyre gjakatar.