Sleepless (2017) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sleepless (2017)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sleepless (2017)

17319
 95 min    2017    HD     5.6

Një polic përzihet me kriminelët e gabuar dhe ata i rrëmbejnë djalin. Ai shkon në një disko për ta shpëtuar. Shumë lidhje të fshehta dalin dhe zbulohen më pas.