Sniper (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sniper (2020)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sniper (2020)

3420
 85 min    2020    HD     7.6

Një skuadër sigurie vendoset në një mision shoqërimi ndihmash në një zonë të rrezikshme të kontrolluara nga bandat. Ata duhet të ndalojnë edhe transportimin e disa armëve të rrezikshme që do të nisin një konflikt të madh.