Sniper: Assassin's End (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sniper: Assassin’s End (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sniper: Assassin’s End (2020)

10581
 90 min    2020    HD     

Snajperi legjendar Thomas Beckett dhe djali i tij, Brandon Beckett, janë në arrati nga CIA, mercenarët rusë dhe një vrasës të stërvitur nga Yakuza me aftësi snajperi që rivalizojnë si revole të mprehta legjendare.