Snitch (2013) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Snitch (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Snitch (2013)

11649
 112 min    2013    HD     6.5

Djali adolëshent i biznesmenit akuzohet padrejtësisht për trafikim droge. Ndërkohë që djali përballet me një dënim të paktën 10 vjeçar, Xhoni i dëshpëruar vjen në mrrëveshje me prokuroren ambicioze dhe merr përsipër të bëhet spiun për llogari të saj, me qëllim që të ulet dënimi i djalit të tij. Ai futet në rrugët e errëta të mafies duke bashkëpunuar me njërin nga baronët e rrezikshëm, por gjërat do bëhen akoma më të vështira kur...