Snow White's New Adventure (2016) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Snow White’s New Adventure (2016)


DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Snow White’s New Adventure (2016)

20753
     2016    HD     

Duke kërkuar për babanë e saj, një vajzë e vogël, zbulon shtëpinë e fshehur të Borëbardhës dhe xhuxheve. Shokët e saj të sapo gjetur, e ndihmojnë atë të ndjekë të dhënat për vendndodhjen e babait të saj, por aventurat e tyre, a do t'i çojnë drejt kurthit të Mbretëreshës se keqe, apo do t'i çojnë drejt fundit të lumtur që po kërkojnë?