Solitary (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Solitary (2020)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Solitary (2020)

827
 89 min    2020    HD     5.4

U RREGULLUA VIDEO! 'Solitary' është një film fantastiko-shkencor për një njeri i cili zgjohet brenda një dhome për të zbuluar se është një i burgosur i dërguar në hapësirë për të formuar koloninë e parë të Tokës, dhe më keq - shoqja e tij e qelisë Alana është e vendosur të shkatërrojë gjithçka.