Solo Brathuke So Better (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Solo Brathuke So Better (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Solo Brathuke So Better (2020)

2766
 122 min    2020    HD     5.5

Kur një beqar i betuar që ka kaluar rininë e tij duke predikuar kundër martesës dhe dashurisë, ndryshon mendje dhe vendos të martohet, ai detyrohet të përballet me tërë njerëzit që ndiqnin idetë e tij dhe t’i bind për të kundërtën.