Son (2021) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Son (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Son (2021)

1467
 98 min    2021    HD     5.6

Kur një djalë sëmuret me një sëmundje misterioze, mamaja e tij duhet të vendosë sa larg të shkojë për ta mbrojtur atë nga e shkuara e saj e errët.