Son of Batman (2014) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Son of Batman (2014)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

Izmiri Shop

izmiri


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Son of Batman (2014)

22534
 74 minuta    2014    HD     6.6

Batmani ja mëson të birit rrugët e ti se si ka kaluar, dhe sfidat qe ka kapluar mundohet ta trajnojë në mënyrën me të sigurt, për të qen një djalosh i fuqishëm dhe krenar, deri sa ati i duhet të luftoj me ninxhat vrasës.