Songbird (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Songbird (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

Songbird (2020)

936
 84 min    2020    Full HD     

Në vitin 2024 një pandemi shkatërron botën dhe qytetet e saj. Qendra e saj janë një grusht njerëzish që lundrojnë në pengesat që aktualisht pengojnë shoqërinë: sëmundjet, gjendja ushtarake, karantina.