Sonora (2018) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sonora (2018)

× Nëse Server 1 nuk ju punon, Shtypni Server 2, 3, 4 ose opsionet poshtë përshkrimit!
PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

Sonora (2018)

788
 94 min    2018    HD     6.2

Në 1931 në Meksikë, nën presionin e qeverisë Sonora, një grup njerëzish detyrohen të ndërmarrin një udhëtim për në Meksikali, ku do t’ju duhet të përballen me racizmin dhe rreziqe të tjerë përgjatë kalimit në shkretëtirën e rrezikshme.