Sons of Denmark (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sons of Denmark (2019)

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sons of Denmark (2019)

3196
 150 min    2019    HD     6.5

Danimarka katër vjet në të ardhmen. Pas një sulmi të madh në Kopenhagen dhe me tensionet etnike gjithnjë në rritje, një udhëheqës racist po udhëheq sondazhet e votimeve politike.