Soorarai Pottru (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Soorarai Pottru (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Soorarai Pottru (2020)

4127
 153 min    2020    HD     8.8

Historia emocionuese e një fshatari, i cili pasi trajnohet me forcat ushtarake, tenton të realizojë endrrën e babait të tij, të vetën për të hapur një linjë ajrore me kosto të ulët për t'ua bërë fluturimin të mundur të gjithë njerëzve. Një rrugëtim biznesi, dashurie, guximi dhe mbi të gjithave vendosmërie.