Sorority Row (2009) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sorority Row (2009)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sorority Row (2009)

15381
 101 min    2009    HD     5.1

Gjithçka është gallatë dhe lojëra derisa dikush vritet me një levë gomash. Kur një shaka në javën e rekrutimit në motëri shkon tmerrësisht keq dhe njëra prej tyre vritet, motrat e famshme të Theta Pi-së betohen të mos flasin më kurrë për këtë tragjedi. Por e kaluara kthehet për t’i përndjekur në formën e një maniaku me tendenca vrasëse që kërkon hakmarrje gjatë festës së diplomimit...