Soul (2020) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Soul (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub Baste & Kazino Online

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Soul (2020)

2182
 100 min    2020    Full HD     8.2

Një muzikant që ka humbur pasionin për profesionin e tij, pëson një aventurë të çuditshme para një momenti shumë të rëndësishëm në jetën e tij. E vetmja mënyrë për t'iu kthyer jetës normale, është që ai të kuptojë vlerën dhe qëllimin e saj.