Sound of Metal (2019) – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sound of Metal (2019)


PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

SHOP MANIA

shopmania.com.al


INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sound of Metal (2019)

3363
 101 min    2019    HD     7.8

Jeta e një bateristi, shkon në rënie kur ai fillon të humbasë dëgjimin nga muzika e larte.