Sour Apples (2016) a.k.a Eksi Elmalar – Filma24.ai | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sour Apples (2016) a.k.a Eksi Elmalar

PRISNI 7 SEKONDA

DakaBrand

dakabrand

INSTAGRAM : CODEIT

CODE IT

Sour Apples (2016) a.k.a Eksi Elmalar

8740
 114 min    2016    HD     7.1

Duke premtuar një festë vizuale të ngjyrave, kostumeve, dritës dhe vendndodhjeve, do t'iu bëjnë të qeshni dhe qani njëkohësisht me shfaqjet e saj të fuqishme të aktrimit, si dhe dialogët e mençur dhe të paharrueshëm të Yilmaz Erdogan.